Księga gości

Henryk21 grudzień, 2018

Wybór tej AGENCJI okazał się być doskonałą decyzją. Agencja wyróżna się pełnym profesjonalizmem,fachową obsługą i konkurecyjnymi ofertami ubezpieczeń. Z cała pewnością zaufam jej ponownie. Polecam.

Piotr22 sierpień, 2019

Bardzo profesjonalna obsługa klienta, bardzo duży wybór agencji ubezpieczeniowych.

Przemysław5 czerwiec, 2020

Polecam to biuro jeśli nie masz głowy i czasu do pamiętania o bezpieczeństwie swojego dobytku, tak jak ja :) profesjonalna obsługa online i miła atmosfera w biurze. Polecam!

Adam26 sierpień, 2020

Polecam, profesjonalna obsługa klienta.

Witold12 marzec, 2021

Polecam profesjonalna obsługa duży wybór Towarzystw, konkurencyjne ceny.

Tymoteusz17 czerwiec, 2021

Bardzo polecam! Profesjonalna i miła obsługa. Szeroki wybór, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W szczególności chciałabym wyróżnić Pana Zdzisława, zawsze uśmiechnięty i bardzo pomocny, wie co doradzić - jak dla mnie pełen profesjonalizm!

Andrzej15 październik, 2021

Ubezpieczam od 4 lat samochody i mieszkanie . Obsługa profesjonalna na najwyższym poziomie SUPER, zawsze wszystko najlepiej doradzą i wytłumaczą . Dla mnie najlepsza firma ubezpieczeniowa na łódzkim rynku.

Janusz10 grudzień, 2021

Serdecznie polecam zarówno kulturę obsługi, dobór oferty oraz atrakcyjne warunki cenowe.
Wszystko bardzo profesjonalnie i na najwyższym, biznesowym poziomie.

Irena18 grudzień, 2021

Żałuję, że nie da się wystawić 6 gwiazdek, bo PRZYNAJMNIEJ na tyle zasługuje ta agencja.
Trafiłem tu 4 lata temu przypadkiem i zostanę do końca świata i 1 dzień dłużej. Ubezpieczam tutaj auta, mieszkanie i turystyczne, zawsze jest dobierana najkorzystniejsza oferta na rynku, bez dobierania do niej niepotrzebnych droższych dodatków, byle "nabić target". Zadawane są konkretne pytania by dobrać najbardziej dopasowaną ofertę, w razie wątpliwości cierpliwe tłumaczenie. Od 2017 r. ubezpieczam tu mieszkanie oraz 2 samochody, w tym roku pomimo zwiększenia przeze mnie wartości ubezpieczenia mieszkania o 60 000 zł kwota składki jest niższa o około 30%!!! Serdecznie polecam.

Mirosława24 grudzień, 2021

Jeśli ktoś potrzebuje porównać ubezpieczenie na swoje auto, mieszkanie, firmę warto odwiedzić Agencję na osiedlu Retkini przy ulicy Piaski 5. Warto porównywać ceny ubezpieczeń i dodatkowo warto zasięgnąć fachowej porady. A w tej agencji osoby tam pracujące są rewelacyjne! Polecam z czystym sumieniem.

Ireneusz P.27 styczeń, 2022

Byłem już w kilku agencjach w życiu ale ta przy ul. Piaski 5 jest bezkonkurencyjna! Oferta została dostosowana indywidualnie do mnie. Pan Zdzisław miał czas i energię przeanalizować różne warianty ubezpieczeń i sam wyszedł z propozycją najlepszą dla mnie. Gdyby w każdej agencji była tak profesjonalna i sympatyczna obsługa to żyłoby się dużo lepiej w Polsce!

Krzysztof3 kwiecień, 2022

Polecam serdecznie! Miałam kontakt z biurem zarówno telefonicznie jak i osobiście i obie formy kontaktu w pełni spełniły moje oczekiwania. Pan z którym miałam przyjemność rozmawiać był kompetentny, niezwykle pomocny i zaangażowany. Wizyta w biurze tylko to potwierdziła. Samo miejsce świetnie usytuowane, można bez problemu zaparkować przed placówką. Polecam i do zobaczenia! :) :)

Konrad W.7 kwiecień, 2022

Człowiek który czyni cuda. Osoba która interesuje się dobrem klienta.
Gorąco polecam !!!

Agata18 czerwiec, 2022

Agencja ta obsługuje klientów profesjonalnie, starając się jak najlepiej dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb. Pan Zdzisław cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie moje pytania. Dodatkowo ceny oferowanych ubezpieczeń są przystępniejsze niż w innych firmach. Jak na razie - ubezpieczenie na życie, ale niedługo zgłoszę się ponownie w kwestii ubezpieczenia samochodu. Gorąco polecam

Krystyna P27 styczeń, 2023

Agencja "POLISA" ZDZISŁAW KMITA w Łodzi na ulicy Piaski 5 to miejsce godne polecenia, szybko, sprawnie a przede wszystkim w odpowiedniej cenie. Miło sympatycznie. Pełen profesjonalizm ! POLECAM !

Tadeusz7 lipiec, 2023

Przemiła obsługa klienta. Mimo, że przyszedłem późno Pan Zdzisław poświecił mi swój czas nawet po zakończeniu formalnych godzin pracy. Oferty które wynalazł to magia a on jeszcze bardziej je zaczarował tak, że cena ostateczna była bardzo atrakcyjna. Mogę tylko gorąco polecić!

Arek15 lipiec, 2023

Niesamowity czas reakcji za każdym razem i zaangażowanie w sprawę. W dodatku zawsze najlepsze oferty

Filip18 wrzesień, 2023

Pan Zdzisław bardzo miły i konkretny. Dobierze dobre ubezpieczenie przede wszystkim nie narzuca innym oferty i nie wciska na siłę. Dużo empatii i dobre podejście do klienta. Zawsze znajdzie czas i spokojnie wszystko wyjaśni. Ceny ubezpieczenia dobierze do potrzeb klienta. Polecam

Olek10 luty, 2024

Fachowa i szybka pomoc. Wszystko rzetelnie wytłumaczone. Polecam!

Łucja3 marzec, 2024

Ubezpieczam się u Pana Zdzisława od kilku lat . Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Pan Zdzisław zawsze wszystko wytłumaczy, pomoże w razie szkody i jest cierpliwy ( czasem mam sporo pytań odnośnie zabezpieczenia mojego majątku ). Szczerze polecam


Dodaj nowy wpis