Księga gości

Henryk21 grudzień, 2018

Wybór tej AGENCJI okazał się być doskonałą decyzją. Agencja wyróżna się pełnym profesjonalizmem,fachową obsługą i konkurecyjnymi ofertami ubezpieczeń. Z cała pewnością zaufam jej ponownie. Polecam.

Piotr22 sierpień, 2019

Bardzo profesjonalna obsługa klienta, bardzo duży wybór agencji ubezpieczeniowych.

Przemysław5 czerwiec, 2020

Polecam to biuro jeśli nie masz głowy i czasu do pamiętania o bezpieczeństwie swojego dobytku, tak jak ja :) profesjonalna obsługa online i miła atmosfera w biurze. Polecam!

Adam26 sierpień, 2020

Polecam, profesjonalna obsługa klienta.

Witold12 marzec, 2021

Polecam profesjonalna obsługa duży wybór Towarzystw, konkurencyjne ceny.

Tymoteusz17 czerwiec, 2021

Bardzo polecam! Profesjonalna i miła obsługa. Szeroki wybór, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W szczególności chciałabym wyróżnić Pana Zdzisława, zawsze uśmiechnięty i bardzo pomocny, wie co doradzić - jak dla mnie pełen profesjonalizm!

Andrzej15 październik, 2021

Ubezpieczam od 4 lat samochody i mieszkanie . Obsługa profesjonalna na najwyższym poziomie SUPER, zawsze wszystko najlepiej doradzą i wytłumaczą . Dla mnie najlepsza firma ubezpieczeniowa na łódzkim rynku.

Janusz10 grudzień, 2021

Serdecznie polecam zarówno kulturę obsługi, dobór oferty oraz atrakcyjne warunki cenowe.
Wszystko bardzo profesjonalnie i na najwyższym, biznesowym poziomie.

Irena18 grudzień, 2021

Żałuję, że nie da się wystawić 6 gwiazdek, bo PRZYNAJMNIEJ na tyle zasługuje ta agencja.
Trafiłem tu 4 lata temu przypadkiem i zostanę do końca świata i 1 dzień dłużej. Ubezpieczam tutaj auta, mieszkanie i turystyczne, zawsze jest dobierana najkorzystniejsza oferta na rynku, bez dobierania do niej niepotrzebnych droższych dodatków, byle "nabić target". Zadawane są konkretne pytania by dobrać najbardziej dopasowaną ofertę, w razie wątpliwości cierpliwe tłumaczenie. Od 2017 r. ubezpieczam tu mieszkanie oraz 2 samochody, w tym roku pomimo zwiększenia przeze mnie wartości ubezpieczenia mieszkania o 60 000 zł kwota składki jest niższa o około 30%!!! Serdecznie polecam.

Mirosława24 grudzień, 2021

Jeśli ktoś potrzebuje porównać ubezpieczenie na swoje auto, mieszkanie, firmę warto odwiedzić Agencję na osiedlu Retkini przy ulicy Piaski 5. Warto porównywać ceny ubezpieczeń i dodatkowo warto zasięgnąć fachowej porady. A w tej agencji osoby tam pracujące są rewelacyjne! Polecam z czystym sumieniem.

Ireneusz P.27 styczeń, 2022

Byłem już w kilku agencjach w życiu ale ta przy ul. Piaski 5 jest bezkonkurencyjna! Oferta została dostosowana indywidualnie do mnie. Pan Zdzisław miał czas i energię przeanalizować różne warianty ubezpieczeń i sam wyszedł z propozycją najlepszą dla mnie. Gdyby w każdej agencji była tak profesjonalna i sympatyczna obsługa to żyłoby się dużo lepiej w Polsce!


Dodaj nowy wpis