Specjalizujemy się w doradztwie finansowym,
sprzedaży produktów ubezpieczeniowych osobom fizycznym
oraz podmiotom gospodarczym.


Kierując się dobrem oraz potrzebami Klientów, pomagamy dobrać najkorzystniejszy zakres ochrony. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i wiarygodnymi partnerami, tak, aby nasi Klienci mogli czuć się zawsze bezpieczni i spokojni o swoją przyszłość.

Nasi pracownicy charakteryzują się szeroką i szczegółową wiedzą ubezpieczeniową, a każdego z klientów obejmują specjalną, wysoce zindywidualizowaną opieką.
Dzięki nam nigdy nie zapomnisz o upływającym terminie polisy, nie podejmiesz
niekorzystnej decyzji i nie stracisz w wypadku wystąpienia szkody.

Początki naszej działalności sięgają pierwszej połowy lat 90-tych XX wieku, kiedy to podjęliśmy współpracę z towarzystwami ubezpieczeniowymi zajmującymi się ubezpieczeniami na życie i funduszami emerytalnymi.

Dość szybko rozpoczęliśmy proces rozszerzania wachlarza naszych usług o
produkty z zakresu ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych, aby posiadać możliwości kompleksowego ubezpieczania naszych Klientów.
Z każdym rokiem powiększamy grono naszych partnerów, tak, aby oferować wszelkie nowości dostępne na rynku ubezpieczeń.

Mamy nadzieję, że zakres oraz jakość usług świadczonych przez naszą Agencję
będą spełniać Twoje oczekiwania i pozwolą Ci czuć się bezpiecznie i pewnie.

U nas ofertę spośród firm ubezpieczeniowych
wybierają dla Ciebie ludzie a nie automaty ...
Wyszukujemy najleprze OC na rynku

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!   
Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie!


Zadzwoń 601 832 066 lub 
506 511 251 i umów się z agentem


Obowiązkowe ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej posiadacza pojazdu
za szkody powstałe w związku z ruchem tego pojazdu.

Odmomentu kiedy zostałeś szczęśliwym posiadaczem pojazdu mechanicznego (GRATULACJE ! ) ciąży na Tobie obowiązek wykupienia w/w ubezpieczenia. W świetle nowej ustawy z dnia 22 maja 2003 możesz np. skorzystać z ubezpieczenia poprzedniego właściciela
( jeśli je posiadał).
Nowa ustawa wprowadziła wiele zmian. Jeśli masz problem. Jeśli brakuje Ci informacji skontaktuj się z nami jesteśmy do Twojej dyspozycji. Doświadczony agent osobiście, telefonicznie lub e-mailem pomoże Ci znaleźć najlepsze i najtańsze rozwiązanie.Składka OC jest uzależniona od wielu czynników. Zamiast wypełniać żmudne ankiety i formularze zleć to nam. W ciągu kilku minut otrzymasz konkretne propozycje.

PAMIĘTAJ !!

Brak polisy komunikacyjnego ubezpieczenia obowiązkowego w chwili zatrzymania przez policję wiąże się z koniecznością odholowania pojazdu, na koszt kierującego, na parking i koniecznością opłaty mandatu karnego.
Patrol policyjny ma prawo zatrzymać Twój pojazd na płatnym parkingu do czasu wykupienia polisy.
Ponadto, osoba która nie spełnia obowiązku zawarcia umowy ubezpieczenia obowiązkowego obowiązana jest wnieść opłatę karną zgodnie z Art. 88 Ustawy z dnia 22 maja 2003r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym FunduszuGwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.
Jeśli nie jesteś pewien czy dopełniłeś wszelkich obowiązków ciążących na Tobie - 

to zadzwoń tel.  601 832 066    lub    506 51 12 51

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego w ruch za granicą - ZIELONA KARTA.

Jeśli zamierzasz poruszać się swoim pojazdem na terytorium innych krajów, należących do systemu Zielonej Karty jesteś zobowiązany do wykupienia ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego za szkody wyrządzone osobom trzecim w związku z ruchem posiadanego przez Ciebie pojazdu poza granicami RP.W większości Towarzystw Ubezpieczeniowych ZielonaKarta jest bezpłatna. Nie ryzykuj brakiem posiadania tego ubezpieczenia, konsekwencje prawne i finansowe mogą być ogromne, nie współmierne do ewentualnych kosztów poniesionych przez Ciebie.

Z dniem 1 maja 2004r. ubezpieczenie OC zawarte w
Polsce jest honorowane we wszystkich krajach Unii Europejskiej i w niektórych innych z poza Unii. Aktualny wykaz krajów na terenie których jesteś zobowiązany do wykupienia Zielonej Karty otrzymasz u nas.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) graniczne

Ubezpieczenie to przeznaczone jest dla posiadaczy pojazdów mechanicznych zarjestrowanych za granicą i wjeżdżających na terytorium RP. Nowelizacja ustawy z maja 2003 wprowadziła w tym ubezpieczeniu chyba najwięcej zmian.

Ubezpieczenie AUTOCASCO

Ubezpieczenie Autocasco (AC) jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Chroni Twój pojazd przed konsekwencjami uszkodzenia, zniszczenia lub utraty. Zakres ochrony ustalany jest na podstawie Twojego wniosku. Jeśli opowiesz nam o sobie i Twoim samochodzie przedstawimy Ci kilka opcji ubezpieczenia Twojego wymarzonego auta.

Możliwe opcje to:

- zniesienie udziału własnego- wykupienie amortyzacji części
- ubezpieczenie tylko samej kradzieży Twojego pojazdu
- ubezpieczenie w zakresie tylko krajowym lub zagranicznym
- wypłata odszkodowania na podstawie wyceny rzeczoznawców lub przedstawionych faktur itp.

Jeśli sprecyzujesz nam swoje potrzeby i możliwości, przedstawimy Ci kilka konkretnych propozycji. Jeśli masz kłopot jaki wariant wybrać skontaktuj się z nami - wieloletnie doświadczenie podpowie Ci jak najskuteczniej chronić Twój pojazd.

ASSISTANCE

W tym ubezpieczeniu może być zawarta wszelka pomoc dla Ciebie, Twoich pasażerów jak Twojego największego skarbu - Twojego samochodu. Jest tutaj bardzo duży wybór ofert. Niektóre firmy oferują assistance jako dodatkowe ubezpieczenie (bezpłatne) do ubezpieczenia OC posiadacza pojazdu. Zakres jego jest niewielki i najczęściej ogranicza się do holowania i drobnej naprawy na drodze ale tylko w przypadku kolizji. Oczywiście decydując się na przeznaczenie na ten cel od kilku do kilkudziesięciu złotych możesz wyposażyćsię w assistance, którego zakres może przejść Twoje najśmielsze oczekiwania. Jeśli opowiesz nam jak często wybierasz się w dalsze podróże, jeśli określisz nam swoje obawy, zaproponujemy Ci wariant assistance, który w pełni zabezpieczy Cię w nieprzewidzianych sytuacjach na drodze. Jedno jest pewne, z kilku letniego doświadczenia możemy stwierdzić bezspornie, że komukolwiek choć razprzydarzyła się „przygoda” na trasie i skorzystał z pomocy assistance ten wie, że przeznaczone na ten cel pieniądze to dobra inwestycja.Jest jeszcze jeden, dla klienta nieznany, a bardzo ważny aspekt wezwania pomocy Twojego assistance. Przedstawiciel Twojej firmy oprócz czynności pomocniczych dokonuje przy kolizji drogowej pierwszej oceny zaistnienia szkody, rozmiarów uszkodzeń jak i ustalenia sprawcy zaistniałego zdarzenia, co dla potrzeb dalszego procesu likwidacji szkody może mieć pierwszorzędne znaczenie.

OPIEKA PRAWNA

Są sytuacje, w których możesz być narażony na konsekwencje prawne Twojego „braku szczęścia” lub fatalnego zbiegu okoliczności podczas podróży samochodem. W zakresie tego ubezpieczenia znajdują się najczęściej honoraria dla prawnika, który jako Twój pełnomocnik zajmie się Twoim problemem. W okolicznościach bardziej skomplikowanych możesz liczyć np. na pomoc finansową(kaucja), co w np. w podróżach zagranicznych może być dla Ciebie pomocą nie do ocenienia. Pamiętaj! Twój prawnik skutecznej porozumie się np. z tureckim czy rumuńskim policjantem, bo na ich przychylność lepiej nie liczyć. Niech raz Polak będzie mądry przed szkodą. Z bogatej oferty kilku firm na pewno znajdziesz tę najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom.

UBEZPIECZENIA NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW KIEROWCY I PASAŻERÓW POJAZDU MECHANICZNYCH.

Z faktu posiadania samochodu może wynikać wiele pozytywnych doznań, ale życie to nie jest tylko ciąg szczęśliwych zdarzeń. Decydując się na korzystanie z naszych dróg musisz wziąć po uwagę że w pewnych okolicznościach Twoja szczęśliwa gwiazda może nieco przygasnąć. Zdrowie i życie zarówno Twoje jak i Twoich pasażerów może być chronione właśnie tym ubezpieczeniem. Najczęściejagent ubezpieczeniowy proponuje Ci to ubezpieczenie automatycznie. Zaufaj mu, dopytaj jednak jaka jest suma gwarancyjna i jakie przysługują Ci świadczenia. Najczęściej nieszczęśliwe wypadki kojarzymy z kolizjami drogowymi. NNW komunikacyjne ma dużo szerszy zakres.

Obejmuje ono także wszelkie szkody powstałe:
- podczas wsiadania i wysiadania pojazdu
- bezpośrednio przy załadunku lub rozładowywania pojazdu
- podczas postoju lub naprawy pojazdu na trasie jazdy
- podczas garażowania- wskutek upadku, pożaru lub wybuch tego pojazdu
Ubezpieczenie chroni wszystkie miejsca w Twoim pojeździe, bez względu na to kto będzie kierował Twoim pojazdem i kto będzie jego pasażerami. Biorąc pod uwagę symboliczną wręcz opłatę - nie warto oszczędzać!

PAKIETY

Niektórzy klienci, a w zasadzie ich pojazdy mogą być objęci tzw. ubezpieczeniem pakietowym. W zakresie pakietu towarzystwa ubezpieczeniowe proponują OC, AC i NNW. Jest to ubezpieczenie, w którym łączna składka za w/w zakres jest iloczynem wartości rynkowej pojazdu i stawki procentowej przypisanej marce Twojego pojazdu. Większość firm ubezpieczeniowych bierze także pod uwagęprzebieg ubezpieczenia posiadacza pojazdu. Przeważnie pakiety proponowane są na pojazdy pierwotnie zakupione w sieci dealerskiej w kraju. Ostatnio jednak, w związku z masowym importem prywatnym samochodów z zagranicy pojawiły się oferty pakietowe na pojazdy sprowadzone.

Dla klientów nie legitymujących się zniżkami za bezszkodową jazdę często jest to jedyna możliwa okazja wykupienia pełnego zakresu ubezpieczenia po możliwych do zaakceptowania cenach.Tagi: tanie OC, tanie AC, PZU, ERGO HESTIA, Generali, Liberty Direct, Warta, Proama, Gothaer, MTU, UNIQA, TUW, Poliza Życie
Ubezpieczenia majątkowe

Klienci Indywidualni

-Ubezpieczenie mieszkania
-Ubezpieczenie domu
-Ubezpieczenie domu w trakcie budowy
-Ubezpieczenie działki
-Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym
-Ubezpieczenie OC w związku z wykonywanym zawodem
-Ubezpieczenie NNW
-Ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą
-Otwarty Fundusz Emerytalny
-Ubezpieczenie ochrony prawnejKlienci Instytucjonalni


-Ubezpieczenie majątku od ognia i innych zdarzeń losowych
-Ubezpieczenie majątku od kradzieży z włamaniem
-Ubezpieczenie szyb od stłuczenia
-Ubezpieczenie elektroniki od wszystkich ryzyk
-Ubezpieczenie OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej
-Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywanego zawodu
-Ubezpieczenie NNW pracowników
-Ubezpieczenie środków transportu (FLOTA)
-Ubezpieczenie towaru w transporcie (CARGO)
-Ubezpieczenie budowlano-montażowe
-Ubezpieczenie kredytu
-Gwarancje ubezpieczeniowe
-Inne

tagi:dom,dom w budowie,mieszkanie,włamanie,oc w życiu prywatnym,kradzież,NNW,koszty leczenia,ochrona prawna
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij